Badania produktu przeprowadza sie w celu zdobycia informacji o szansach produktu na sukces. Badania umożliwiają także uzyskanie informacji pozwalających zidentyfikować potrzeby i oczekiwania konsumenta, tak by oferowany produkt mógł te potrzeby i życzenia zaspokoić.

Celem przeprowadzenia badania o suplemencie diety Beauty Booty było uzyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji oraz opinii klientów na temat oferowanego im produktu.


Beauty Booty to suplement diety przeznaczony dla osób, które pragną ujędrnić i podnieść pośladki.
 

Badanie dotyczące suplementu diety Beauty Booty zostało przeprowadzone na próbie 70 respondentów, którzy w dniach od 1 listopada do 30 listopada 2018 r. testowali przekazany bezpośrednio przez producenta produkt.

Suplement Diety Beauty Booty jest skutecznym środkiem wpływającym na poprawę wyglądu pośladków.

 

Celem badania jest ustalenie, czy w ocenie respondentów suplement diety Beauty Booty pozwala osiągnąć oczekiwane

rezultaty wskazane przez producenta tj.:

  • ujędrnienie pośladków
  • podniesienie pośladków
  • uwypuklenie pośladków
  • utrzymanie pełnej sprawności mięśni pośladków (pozbycia się syndromu “martwych pośladków”)
  • pozbycie się fałd na pośladkach
  • pozbycie się cellulitu
  • wymodelowanie pośladków
  • pozbycie się nadmiaru tłuszczu z pośladków

Badanie zostało przeprowadzone anonimowo. Jako narzędzie badawcze wykorzystany został kwestionariusz. Kwestionariusz umieszczony został w Internecie na stronie do przeprowadzenia badań marketingowych www.ankietka. pl. Link do ankiety przesłany został po uprzednim wyrażeniu zgody respondentom testującym suplement diety Beauty Booty. W kwestionariuszu występowały pytania zamknięte (ograniczony zestaw możliwych odpowiedzi).

Badanie zostało przeprowadzone na 70 respondentach testujących suplement diety Beauty Booty. 91.4% stanowiły kobiety, 8.6% mężczyźni. Przekazany przez producenta produkt najcześciej stosowany był przez osoby w wieku 18-30 lat - 41.4%. Drugą najliczniejszą grupą były osoby w wieku 31-40 - 27.1% W najmniejszym stopniu badanymi były osoby powyżej 56 roku życia - 5.7%.

Osoby biorące udział w badaniu poproszono o wskazanie ile czasu poświęcają tygodniowo aktywności fizycznej. 44% respondenów nie jest aktwyna fizycznie, do 2 godzin tygodniowo ćwiczy 20%, od 2 do 4 godzin - 3%, od 4 do 7 godzin - 19%, a 14% poświęca aktywności fizycznej powyżej 7 godzin tygodniowo.

Na dzień wypełnienia ankiety internetowej respondenci najczęściej deklarowali, iż stosują suplement diety Beauty Booty powyżej 4 tygodni. 25.7% stosowało suplement diety od 15 do 28 dni.

85.7% badanych deklaruje zażywanie kapsułek codziennie. 12.9% suplement diety Beauty Booty przyjmowało kilka razy w tygodniu, a 1.4% kilka razy w miesiącu.

87% respondentów zażywało kapsułki 3 razy dziennie, 4.3% przyznało, że stosują więcej niż 3 kapsułki dziennie. Średnio mniej niż jedną kapsułkę zażywa 1.4% badanych.

Wśród osób, które wzięły udział w badaniu 70% deklaruje, że ma prawidłową masę ciała, 10% ma nadwagę, 7% niedowagę, 13% nie zna swojej wagi ciała.

Badani zostali poproszeni o wskazanie jakie zmiany wg ich subiektywnej opinii nastąpiły od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety Beauty Booty. 79.2% zaobserwowalo zmianę jędrności pośadków, 65.7% zaobserwowało zmianę podniesienia pośladków, 82.9% zaobserwowało zmianę w uwypukleniu pośladków, 74.3% zaobserwowało zmianę w wymodelowaniu pośladków. 5.7% respondentów nie zaobserwowało żadnej z powyższych zmian.

Wyżej wymienione zmiany najczęściej dostrzegane były po 14-30 dniach stosowania suplementu diety Beauty Booty. 37.1% badanych dostrzegło zmiany pomiędzy pierwszym a drugim tygodniem stosowaniu suplementu.

W kolejnym pytaniu respondenci zostali zapytani o posiadanie fałd na pośladkach. Prawie 66% potwierdziła posiadanie fałd. Te same osoby zostały poproszone o subiektywną ocenę wpływu stosowania suplementu diety Beauty Booty na fałdy. 73.9% respondentów stwierdziła, że stosowanie suplementu diety Beauty Booty wywarło pozytywny wpływ na fałdy. Pozostałe osoby nie zaobserwowały żadnego wpływu. Żaden z respondentów nie wskazał na negatywny wpływ stosowania suplementu diety Beauty Booty na występowanie fałd na pośladkach.

Następnie badani zostali zapytani o posiadanie cellulitu na pośladkach. 70% respondentów zadeklarowało posiadanie cellulitu na pośladkach. Osoby, które zadeklarowały posiadanie cellulitu na pośladkach w kolejnym pytaniu zostały poproszone o subiektywną ocenę wpływu stosowania suplementu diety Beauty Booty na występowanie cellulitu. 77.6% respondentów stwierdziła, że stosowanie suplementu diety Beauty Booty wywarło pozytywny wpływ na cellulit. Pozostałe osoby nie zaobserwowały żadnego wpływu. Żaden z respondentów nie wskazał na negatywny wpływ stosowania suplementu Beauty Booty na występowanie cellulitu na pośladkach.

48.6% respondentów stwierdziło, że według ich obserwacji od czasu rozpoczęcia stosowania suplementu diety Beauty Booty nastąpiła zmiana struktury/wielkości tkanki tłuszczowej na pośladkach. 42.9% nie zaobserwowało takiej zmiany.

Respondenci poproszeni o ocenę skuteczności Beauty Booty jako suplementu wpływającego na strukturę lub wielkość tkanki tłuszczowej na pośladkach najczęściej dawali ocenę 5 [w skali od 1-5, gdzie 5 oznacza najwyższą skuteczność]. 31.1% badanych uznało suplement jako nieskuteczy w kategorii wływania na strukturę lub wielkość tkanki tłuszczowej na pośladkach.

92.4% respondentów jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych [kolejno ocena 5 i 6 w skali od 1-6, gdzie 6 oznacza najwyższe zadowolene] ze stosowania suplementu diety Beauty Booty.

Respondenci zostal poproszeni o ogólną ocenę skuteczności suplementu diety Beauty Booty. 78.6% badanych dała suplementowi diety najwyższą notę [6, w skali 1-6], 12.9% oceniło suplement na 5, 2.9% - 4, po 1.4% oceny 3 oraz 2, a 2.9% uznała suplement jako nieskuteczny nadając najniższą notę 1.

85.7% badanych oceniła czytelność etykiety jako bardzo wysoką.

94.3% poleciłaby suplement diety Beauty Booty innej osobie.

Procent osób, które uzyskały pozytywny efekt w danej kategorii.
 
 
Odkryj nasze produkty w swojej ulubionej drogerii, aptece, hurtowni lub sklepie internetowym. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dzięki naszym wysokiej jakości suplementom.
 
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:   sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
mob:  +48 500 472 658
+48 512 791 412
email:  paulina.hoffmann@medica-group.pl
 
Źródła treści:   www.poradnikzdrowie.pl  /  milionporad.pl  /  Wikipedia
* Raport z Badania Skuteczności - na zlecenie "Medica-Group" - listopad 2018r.
MeddTech LTD 46 Station Road North Harrow HA2 7SE MIDDLESEX United Kingdom
*
Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jak w badanej grupie osób z Raportu Badania Skuteczności, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij